Украинский
научно-практический журнал
урологов, андрологов, нефрологов
  СООБЩЕНИЯ
Науково-практична конференція за участю міжнародних спеціалістів «Сучаснi методи дiагностики та лiкування в урологiї, андрологiї та онкоурологiї», 22-23 жовтня 2020 року, Україна, м. Дніпро

Планується розгляд питань діагностики та лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, профілактики та лікування злоякісних новоутворень сечостатевих органів, сечокам’яної хвороби з використанням малоінвазивних технологій, захворювань чоловічих статевих органів, чоловічого безпліддя та ін.

Конгресс Ассоциации урологов Украины, 10–12 сентября 2020 года, г. Киев

Ассоциация урологов Украины приглашает Вас принять участие в работе Конгресса Ассоциации урологов Украины, который традиционно пройдет в Торгово-промышленной палате Украины (г. Киев, Львовская площадь) 10-12 сентября 2020 года и на базе Института урологии НАМН Украины.

Наукова конференція «Малоінвазивні технології в Україні», 12–14 лютого 2020 року, м. Яремче

Пропонуємо ВАМ взяти участь у роботі конференції «Малоінвазивні технології в урології», яка відбудеться в м. Яремче 12-14 лютого 2020 року. Засідання відбудуться в конференц-залі санаторію «Карпатські зорі» за адресою: Україна, Івано-Франківська область, м. Яремче.

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Урологiя, андрологiя, нефрологiя – досягнення, проблеми, шляхи вирішення», 28–29 травня 2020 року, м. Харків

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Урологія, андрологія, нефрологія - досягнення, проблеми, шляхи вирішення», яка відбудеться 28-29 травня 2020 р. у м. Харкові.

Науково-практична конференція з онкоурології «Мовембер–2019», 28–29 листопада 2019 року, м. Київ

Шановні колеги, від імені Спілки онкоурологів України, Національного інституту раку та Центру сучасної урології щиросердечно запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції з онкоурології «МОВЕМБЕР-2019», що відбудеться 28-29 листопада 2019 року в м. Київ.

Конгресс Ассоциации урологов Украины, 13–15 июня 2019 года, Украина, г. Киев

Ассоциация урологов Украины приглашает Вас принять участие в работе Конгресса Ассоциации урологов Украины, который традиционно пройдет в Торгово-промышленной палате Украины (г. Киев, Львовская площадь) 13-15 июня 2019 года и на базе Института урологии НАМН Украины (г. Киев, ул. В. Винниченко, 9а).

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Урологiя, андрологiя, нефрологiя – досягнення, проблеми, шляхи вирішення», 30-31 травня 2019 року, м. Харків

У конференції братимуть участь урологи, нефрологи, трансплантологи, онкологи, андрологи, онкохірурги, акушери-гінекологи, сімейні лікарі, дитячі хірурги, дитячі урологи, сексологи.

Країни-учасниці: Україна, Польща, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Туркменістан, Азербайджан, Ліван, Сирія, Єгипет та інші.